Airfel Ankara Servisi Hakkında

Kombi ve klimalar konusunda 25 yıldır yaptığımız çalışmalar her daim müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Özellikle teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde sürekli yenilenen cihazları takip etmek ve onlara hâkim olmak son derece özenli bir iştir. Yeni eski demeden tüm modeller konusunda kullanıcıların beklentilerini karşılamak gerekir.

Biz bu kurumsal hizmet anlayışı ile yola çıktığımız günden beri Airfel marka kombi ve klima kullanan müşterilerimize her daim anında ulaşabilecekleri hizmet sunmaktayız. Airfel markası ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi Ankara ilimizde de tercih edilen bir markadır ve cihazlarını hemen her platformda görmek mümkündür.

Airfel marka kombi ve klimalar birbirinden farklı çeşit ve modelde olup her biri uygun ortama göre seçildiğinde oldukça potansiyeli yüksek bir şekilde çalışmaktadır. Kombi ya da klimanın doğru seçilmesinin yanı sıra bakımlarının ve temizliğinin de düzenli olarak yapılması önemlidir.

Bu doğrultuda yıllardır olduğu gibi Airfel marka cihazları konusunda bakım isteyen, teknik destek isteyen tüm müşterilerimize sınırsız hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Airfel Servisi Ankara güvence ve kalitesi ile merkez ve ilçelerde dur durak bilmeden çalışmalar yürütmekte ve gezici servis araçlarımız ile yıllardır olduğu gibi her mahalle ve semte hızlı bir şekilde varmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında aklınıza gelebilecek tüm detayları sıralayabiliriz. Airfel kombiler özellikle kış günlerinde ısınma ve sıcak su elde etme adına yoğun bir şekilde kullanılırlar. Kış gelmeden cihazınızın yıllık bakımları, parça bakımı, temizliği ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.

Kombiniz aşırı ısınma gibi durumlar ortaya çıkarıyorsa, su sızdırıyor ya da aşırı gürültülü çalışıyorsa bizlere ulaştığınız anda kapsamlı bir bakımdan geçiyor ve Airfel Servisi Ankara teknisyenlerimiz sayesinde ilk günkü performansına dönüyor. Ayrıca kalorifer petek temizliği, parça değişimi gibi önemli detaylar kesinlikel atlanmıyor. Zaman içerisinde yıpranan ve kullanılamayacak düzeye gelmiş kombi parçaları orijinal Airfel parçaları ile değiştiriliyor.

Hem evlerde hem de aklınıza gelebilecek her tür platformda farklı kapasitelerde Airfel klimalar kullanılabiliyor. En küçük tek odalı evlerden devasa fabrika ve alışveriş merkezlerine kadar her yerde Airfel klima görmeniz mümkündür. Müşterilerimizin Airfel klimalarına dair yıllık bakımı, taşıma, montaj, parça değişimi gibi işlemlerini yıllardır olduğu gibi Airfel Servisi Ankara garantisi ile yapmaktayız.

Klima soğuk ya da sıcak hava üflemediğinde, performans düşüklüklerinde hızla müdahalede bulunmaktayız. Üstelik bunu yaparken müşterilerimiz Ankara ilimizin hangi ilçe ve semtinde olursa olsun vakit kaybetmemekteyiz. Donanımlı gezici servis araçlarımız ile hızla bulundukları yere gitmekte ve ihtiyacı profesyonel bir şekilde karşılamaktayız.

Klimanızın kompresör, filtre, iç ve dış ünite, bağlantı noktaları, gaz ve kumanda kontrolleri Airfel Servisi Ankara ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Airfel klima ve kombileriniz hakkında aklınıza taklan her bir detayda, her bir teknik sorunda günün 24 saati yanınızda olmaktayız.